Program ksiegowy fakir opinie

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, chodzące w otoczeniu Windows, są niezwykle funkcjonalne a ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli unosić się tabulatorem. Istnieją też firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w ostatnie komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowe rozwiązania także szansy w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i pełnej. Idzie na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem programu jest element Płace. Umożliwia on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten umożliwia te na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno to istnieć wysoce dobra oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może wiązać się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, jakie z różnych powodów mogą po prostu nie przybyć do grup klasycznej.